Právě hraje:
Bude hrát:
 
 
NEJSME JAKO ONI - HRAJEME SLUŠNEJ ROCK!

Hned na několika frekvencích si můžete naladit slušnou rockovou muziku. A to v západních i ve východních Čechách na RockRádiu. Na rozdíl od ostatních rádií, který do éteru sypou jednu popovou pitomost za druhou, se my snažíme vybírat jen to nejlepší z rockový muziky. A když už něco říkáme, má to hlavu a patu.

Kromě známých kousků vám přinášíme taky unikátní rockový písně a mimořádný nahrávky klasiků rocku. Každej večer tak můžete naladit naše hudební speciály. V pondělí vám nejmladší moderátor českého éteru servíruje punkové lahůdky ve Známce punku, středa patří Legendám rocku a jejich živákům a třeba v neděli vás rockovejma baladama rozechvěje Rockovej vibrátor.
O muzice, kterou hrajeme, ale rozhodujete hlavně vy sami. Od pondělí do pátku vybíráte elektrický kytary v Elektrickym obědě a každej tejden rozhodujete v Rockovým referendu o desce, kterou si pak přehrejeme celou v sobotu večer po devátý hodině.
Tak nalaďte kytary a nebudete litovat a jestli jste mimo dosah našeho signálu, zkuste nás online na www.rockovyradio.cz a nebo se podívejte na náš profil na facebooku.
 
 
Kde a jak si nás můžete naladit? 
Vaše rozhlasové příjmače, tunery, krystalky, rádia, walkmany a cokoli dalšího se s náma můžou navždy spojit na následujících frekvencích: Domažlice - 87,6fm, Cheb - 91,8fm a 105,8fm, Kašperské hory - 91,8fm, Plzeň - 91,8fm, Karlovy Vary - 91,8fm a 107,9fm, Sokolov - 99,0fm a 105,2fm, Klatovy - 95,2fm, Dvůr Králové 89fm, Teplice 92,4fm.

  

A nebo kdekoli ve světě ve dne v noci on-line na: www.rockovyradio.cz nebo na www.radiosumava.cz.
 
 
 
 
Chcete napsat něco našim moderátorům přímo do studia?  Pište na e-mail studio@rockovyradio.cz.
 
Razíte večer někam na koncert a nechcete tam bejt sami? Napište nám na adresu akce@rockovyradio.cz a my to řekneme všem! 
 
Chcete samolepku Rock Rádia? Máte auto, motorku, tramvaj, letadlo a chcete ukázat celýmu světu, že právě vy žijete rockem? Napište si o ní na e-mail samolepka@rockovyradio.cz a my vám jí zadarmo pošleme! 
 
Chcete samolepku "Nevhazujte letáky" na vaši poštovní schránku? Napište si o ní na e-mail rockbezreklam@rockovyradio.cz a my vám jí zadarmo pošleme!  
 
  
 
Chcete se stát našim fanouškem na Facebooku nebo Twitteru? Maličkost, stačí kliknout na tlačítko nahoře na těhle stránkách!
 
Organizujete koncert, festival a nebo zajímavou sportovní či kulturní událost? Hledáte mediálního partnera? Tak už jste ho našli! Stačí nám napsat na e-mail promotion@rockovyradio.cz 
 
 
Chcete u nás inzerovat? Kontaktujte RADIOHOUSE na adrese: Zikmunda Wintra 21, 301 00, Plzeň
 
Další kontakty : E-mail: plzen@mms.cz, Obchodní oddělení: +420 377 676 200, fax: 377 420 478
 
Studio: +420 725 844 424
Promotion (jižní Čechy): Barbora Sabová promotion@rockovyradio.cz
Promotion (západní Čechy a Karlovarsko):  Barbora Sabová promotion@rockovyradio.cz, Michaela Bočková - Michaela.bockova@mms.cz, +420 776 319 269
Promotion (západní, východní, severní Čechy a jižní Morava): +420 605 481 546 - Jitka Nekolová
Program: +420 389 011 143
Zpravodajství: +420 389 011 232, +420 777 650 984
 
A nakonec emailové a SMS návody! 
Do Elektrického oběda si pište o elektrický kytary na adresu obed@rockovyradio.cz a nebo pošlete SMS ve tvaru: ROCK_OBED na číslo 900 06 03. Cena zaslané sms je 3,-Kč
Do Rocku na přání posílejte maily na adresu: prani@rockovyradio.cz a nebo SMS ve tvaru: ROCK_PRANI na číslo 900 06 03. Cena zaslané sms je 3,-Kč. SMS služby technicky zajišťuje ERIKA a.s.
 
Pravidla pro rozdávání (soutěžních) cen a dárků z vysílání RockRadia
1. RockRadio není povinno odměnit každého volajícího posluchače.
2. O tom, kdo bude, v rámci rozdávání věcných cen (vstupenka, CD, atd.) ve vysílání RockRádia, obdarován, rozhoduje s konečnou platností moderátor popřípadě zaměstnanci či management stanice.
3. V rámci rovnocenných příležitostí pro všechny posluchače je RockRádio toho názoru, že není vhodné, aby jedna osoba (jeden volající do studia), získal více jak jednu věcnou odměnu týdně.
4. Soutěžní ceny ani dary, prezentované ve vysílání, nejsou žádným způsobem vymahatelné.

Pravidla pro zveřejňování akcí v rámci služby na emailové adrese akce@rockovyradio.cz
1. Zveřejňování akcí, koncertů a dalších eventů ve vysílání RockRadia není naší povinností, ale dobročinnou službou příznivcům rockové hudby a posluchačům RockRadia.
2. Pokud akce neodpovídá etickému kodexu stanice, jakýmkoli způsobem narušuje dobré mravy, je v přímém rozporu s naším přesvědčením, či se svým charakterem vymyká rockové filozofii RockRadia, s největší pravděpodobností ji nezveřejníme.
3. O tom, která akce bude zveřejněna ve vysílání RockRádia s konečnou platností rozhoduje vedení redakce RockRadií či management stanice.
 
 

 


 PODÍVEJ SE TAKÉ NA...

Čtvrtek obarví PURPUR
Stýská se vám po lesku drahokamů, sametu, kočárů a křišťálových...
Zajeďte do Wembley s BON JOVI
Ve středu si pospěšte z práce, pěkně natáhnout nohy a úprkem prk....