Právě hraje:
Bude hrát:
 
 
POSLUCHAČI ROCK RÁDIA ŠUMAVA SOBĚ
Ani tenhle týden na sebe nezapomínáte a posíláte nám svoje tipy.

30.8.2017 (st) Klatovy - Náměstí vystoupení kapel UKRADENÝ VJECY, TAM a LORD.

1. 9. Tři sestry vystoupí v Klatovech s kapelami E!E, Doctor P.P...

1. 9. 2017 pátek  CODA – Hlohová u Staňkova (Hlohovská pouť) – začátek koncertu je ve 21,00 hodin.

Kapela Agnes rock zahraje 1.9.2017 v CHlumcanech na hristi,jako ukonceni prazdnin. od 19.00hod.

v pátek 1. 9. 2017 vystoupí v obci Kamenec u Radnice v restauraci U Řehořů od 20 hodin soubor PRAŽSKÝ UKULELE BAND složený z deseti hráčů na různé typy ukulele (bass, baryton, tenor, soprán, guitalele, banjolele  – vše s elektrickým ozvučením) společně s japonským vokálním triem TŘI BÍLÉ VRÁNY.

Dobrý, den chtěl bych Vás požadat o odvysílaní reklamy na rockovou zábavu,která se koná v pátek 1.9.2017 v Kasejovicích -Areál  Klubovny chovatelů( Čmelíkárna).Začátek akce od 20 hod.Zahraje kapela PLEKTRUM. A o pozváni na ukončení letních prázdnin pro naše školačky které se koná 2.9.2017 od 14.00hod ve stejném areálu.Bohatý program pro děti,opékání špekáčků,soutěže a ceny pro děti

2.9.2017 1/2 REBEL  - Česká Kubice od 20:00 - vstup zdarma

2.9.2017 - DOA rock - Death Magnetic, Domažlice

Vystoupení skupiny Starý Psi:
31.8. Hracholusky - Kotva   20.00
1.9.  Šídlovák - Plzeň    18.00
2.9.  Kvilda - "pouťová"   19.00

Chtěl bych pozvat  všechny fanoušky rockové skupiny EXPRES do Lomničky u Plas dne 2.9.2017 od 20,hod. Jedná se o akci  ,,rozloučení s létem,, u příležitosti čtyřicátého  výročí účinkování kapely EXPRES na hudební scéně.Organizátor akce je SDH Lomnička.

Zdary rockeři,chtěl bych poprosit o reklamu na Akci Goodbye Summer 2,9 17 v Nýrsku Pod sjezdovkou. Párty začíná už v 16:00 a vystoupí kapely Screaming Silent, Nástroj Snahy, Budulínek, Zoey.

 


 PODÍVEJ SE TAKÉ NA...

Čtvrtek obarví PURPUR
Stýská se vám po lesku drahokamů, sametu, kočárů a křišťálových...
Zajeďte do Wembley s BON JOVI
Ve středu si pospěšte z práce, pěkně natáhnout nohy a úprkem prk....

 PODCAST

Znamka Punku

Nestíháte v pondělí v devět Robíkovu punkovou zabijačku? Sáhněte si pro konzervu do týhle punkový špajzky. Je libo předkrm, hlavní chod, zákusek anebo dneska stačí jen polívčička? Tak si vyberte a pořádně se nadlábněte. Brou chuť.
Legendy Rocku

Místo v první řadě vám ve středu večer zase zased soused Ahmed? Vykašlete se na něj a udělejte si živák třeba v sedm ráno na balkóně. Unikátní kousky klasickýho rocku pro vás drží Kamil Dráb zuby nehty a najdete je jedině tady. Jo a Ahmedovi to říkat nemusíte, on už to stejně ví…
Rockovej vibrátor

Cítíte se osaměle? Nezoufejte. Každou neděli od devíti večer vás svou přítomností oblaží náš skvělý, jedinečný a neopakovatelný švihák Arnošt. V jeho rukách poznáte nepoznané a jeho baladické charisma vá dostane na celý život.
Devátá s Princem

Nepozvali vás na svatbu prince Williama? Nic si z toho nedělejte. S naším Princem Milanem můžete být každý čtvrtek od devíti večer a tady v podcastu kdykoli. Perly z klenotů jeho rockový aristokracie vám budou závidět i v Buckinghamském paláci.