Právě hraje:
Bude hrát:
 
 
ROCKOVÝ VOLBY - VOLÍM SLUŠNEJ ROCK!
Rock Radio má svý vlastní volby. Jediný slušný volby v Česku. Jediný volby, který mají opravdu smysl. Volby, kde ať už dáte hlas komukoli, nešlápnete vedle, protože zvolíte SLUŠNEJ ROCK.

Jestli máte rádi Arakain nebo Harlej, Ozzyho nebo Planta, jestli vám víc voní Metallica nebo AC/DC, jestli jste spíš pro Rolling Stones nebo pro Stone Temple Pilots, pořád je to vaše slušná rocková volba a my jí chceme znát. Stačí, když nám řeknete, který 3 rockový kapely, nebo interprety máte nejradši. To je všechno. Vy budete mít čárku za volební účast, můžete v klidu v hospodě nadávat všem, který k urnám nešli a my si na oplátku vaši volbu vezmeme k srdci a přetavíme ji ve vysílání Rock Radia ve skutečnost. To, co vy zvolíte, my vám budeme hrát. To je dobrá nabídka, ne?

Klikněte na obrázek a zvolte slušnej rock!

 

 

Zvolit si slušnej rock můžete i přímo na různých akcích, kam dorazí naše krásný rockový hostesky. Kde všude je potkáte, to se dozvíte z vysílání RockRadia. A v naší galerii se můžete mrknout na pár dokumentárních momentek přímo z místa činu.

http://www.radiogold.cz/index.php?lng=CZ&webid=38

 

RockRadio - Rock je slušná muzika!

rockjeslusnamuzika# volimslusnejrock#

 


 PODÍVEJ SE TAKÉ NA...

Čtvrtek obarví PURPUR
Stýská se vám po lesku drahokamů, sametu, kočárů a křišťálových...
Zajeďte do Wembley s BON JOVI
Ve středu si pospěšte z práce, pěkně natáhnout nohy a úprkem prk....